آخرین اخبار
تاریخ: 1398/02/25
انتشار کتاب مخازن محصولات نهایی شرکت پتروشیمی شازند

انتشار کتاب مخازن محصولات نهایی شرکت پتروشیمی شازند

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل، کتاب "مخازن محصولات نهایی شرکت پتروشیمی شازند" که در ارتباط با مخازن مجتمع پتروشیمی شازند می باشد توسط جناب آقای ابوذر عیدی از همکاران واحد مخازن به نگارش درآمده و واحد روابط عمومی و امور بین الملل این کتاب را چاپ و منتشر کرد.

این کتاب علی رغم این که به صورت تخصصی به مباحث نگهداری مواد و مخازن فاینال می پردازد، صرفاً یک کتاب تخصصی در مورد مخازن فاینال نمی باشد، بلکه به طور گسترده ای به مباحث مختلف شیمیایی، مکانیکی، ساختار مواد، روش های تولید، MSDS، نگهداری مواد، HSE و ... می پردازد و چرخه تولید را از نفتای ورودی به مجتمع تا تولید محصولات در واحدهای مختلف مورد بررسی قرار داده است.

کتاب مخازن محصولات نهایی شرکت پتروشیمی شازند راهنمایی جامع در زمینه آشنایی با صنعت پتروشیمی بالاخص شرکت پتروشیمی شازند می باشد و مباحث را به زبان بسیار ساده و روان توضیح می دهد و مطالعه آن برای شاغلین در صنعت پتروشیمی مفید و ثمربخش خواهد بود.

شایان ذکر است از طرف مدیریت محترم عامل جناب آقای مهندس ولدخانی در جلسه صبحگاهی روز سه شنبه مورخ 98/02/24 و در جمع مدیران و روسای امور با اهدای لوح سپاس و هدیه نقدی از تلاش جناب آقای ابوذر عیدی در گردآوری این کتاب ارزشمند تقدیر به عمل آمد.