آخرین اخبار
تاریخ: 1396/01/15
دیدار نوروزی مدیریت محترم عامل جناب آقای مهندس ولدخانی با همکاران دفتر مرکزی

دیدار نوروزی مدیریت محترم عامل جناب آقای مهندس ولدخانی با همکاران دفتر مرکزی

جناب آقای مهندس ولدخانی مدیریت محترم عامل روز سه شنبه 15 فروردین ماه در دیداری صمیمانه با واحد های مختلف دفتر مرکزی آغاز سال نو را به همکاران تبریک گفتند.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل، مراسم دیدار نوروزی مدیریت محترم عامل جناب آقای مهندس ولدخانی با حضور آقایان دکتر مشایخی ریاست محترم هیات مدیره، مهندس اسکندرپور قائم مقام محترم مدیرعامل و تنی چند از معاونین، مدیران، رؤسای امور و همکاران محترم دفتر تهران، در سالن رستوران این دفتر برگزار گردید.
مراسم با تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید آغاز و سپس جناب آقای دکتر مشایخی، ضمن تبریک سال نو و آرزوی سلامتی، توفیق روزافزون برای تمامی همکاران و خانواده های محترمشان، ایام ماه رجب و ولادت مولای متقیان حضرت علی (ع) را تبریک گفته و افزودند در سال گذشته توفیقات بسیار خوبی در شرکت داشتیم و رکورد بالایی در تولید شرکت رقم خورد و انتظار می رود در سال پیش رو بتوان این روند موفقیت آمیز را ادامه داده و با تلاش جمعی، انسجام و همدلی گام بسیار بلند در سال 96 داشته باشیم و یک عملکرد بسیار خوبی را در پایان سال رقم بزنیم.
سپس جناب آقای مهندس ولدخانی مدیریت محترم عامل ضمن تبریک سال نو، ولادت حضرت فاطمه الزهرا(س) و مولای متقیان حضرت علی(ع) خدمت همکاران گرامی و خانواده بزرگ پتروشیمی شازند، سال خوبی را برای تمامی همکاران گرامی و خانواده محترمشان آرزو نمودند. ایشان در ادامه به گوشه هایی از موفقیت های شرکت در سال 95 اشاره نموده و چشم انداز شرکت در سال پیشرو را ترسیم نمودند.
مدیریت محترم عامل، از مدیرعامل پیشین شرکت جناب آقای مهندس غریب پور، قائم مقام ایشان جناب آقای نعیمی، جناب آقای دکتر مشایخی ریاست و دیگر اعضای محترم هیات مدیره به جهت زحماتشان تشکر و یاد و خاطره همکاران بازنشسته و همکارانی که در سال های گذشته از میان ما رفتند را گرامی داشتند.
جناب آقای مهندس ولدخانی در ادامه اظهار نمودند: سال 1396 از سوی مقام معظم رهبری، سال اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال نامگذاری شده است، امیدواریم امسال این دو مولفه مهم در شرکت تحقق پیدا کند. الحمدلله شرکت پتروشیمی شازند مولفه اشتغال را در ابتدای سال 1396 سرلوحه کار خود قرار داده و امیدوار هستیم در ابتدای امسال تعداد قابل توجهی نیرو مورد نیاز جذب شرکت کنیم. ایشان در ادامه بیان داشتند تولید با استفاده از سرمایه گذاری محقق می شود و امیدوارم با همکاری مسئولین موانع موجود بر سر راه تولید برداشته شده و مسیر تولید هموارتر از گذشته شود.
ایشان افزودند در سال گذشته با توکل بر خدا و کار تیمی توانستیم به اهداف تعین شده در تولید شرکت دست یابیم و امیدوارم در سال 96، به بازارهای جدید ورود پیدا کنیم. همچنین در سال 95 موجودی خوراک شرکت از 40000 تن پایین تر نیامد و در اواخر سال این مواد از طریق خط لوله دریافت شد که رقم قابل توجهی از بابت حمل و نقل کاهش هزینه صورت گرفت و انتظار می رود در سال جدید بیش از 60 درصد خوراک شرکت از طریق خط لوله تامین شود تا بیش از گذشته با کاهش هزینه روبرو شویم. ایشان در بخشی از سخنانشان با اشاره به موضوع برنامه ریزی تولید بیان داشتند نقاط قوت و ضعف تولید و خوراک مصرفی تجزیه و تحلیل و بررسی شد و بر همین اساس بسیاری از مشکلات مرتفع گردید.
مهندس ولدخانی با اشاره به فروش شرکت پتروشیمی اردبیل در سال گذشته به بخشی از پرونده های حقوقی که بار مالی بالایی هم داشته اشاره و افزودند بخش قابل توجهی از این پرونده ها تعیین تکلیف شده است. ایشان با اشاره به سرمایه گذاری موفق در شرکت نفت نیک قشم بیان داشتند با پیگیری های جناب آقای مهندس غریب پور مدیرعامل محترم شرکت سرمایه گذاری گروه توسعه ملی این سرمایه گذاری با موفقیت تحقق پیدا خواهد کرد و یک قدم مثبت برای پتروشیمی شازند محسوب خواهد شد.
ایشان همچنین بیان داشتند در سال گذشته پتروشیمی شازند از مجموعه صنایع آلاینده خارج شده است و هم اکنون یک مجموعه پاک به حساب می آید. مهندس ولدخانی ضمن تشکر از معاونت منابع انسانی گفتند، این معاونت باید پاسخگوی نیاز پرسنل بوده و به مسائل رفاهی کارکنان توجه کند. که باحمدالله در مجتمع رضایتمندی خوبی از سوی کارکنان ایجاد شده است.
وی با اشاره به تهدیدهایی که شرکت با آن روبرو است افزوند: برای مقابله با این تهدید ها یا باید هزینه ها را کاهش داد یا درآمد را افزایش؛ و می توان با تولید محصولات منحصربه فرد و در اختیار قرار گرفتن تعیین قیمت این محصولات به ارزش افزوده بالایی دست یافت، بنابراین می بایست برای اجرایی شدن این موارد، پروژه هایی تعریف شود که در حال حاضر چند پروژه از جمله طرح جامع آب و پساب، جمع آوری بخارات بنزین در دست بررسی و اجرا است.
ایشان در پایان سخنانشان بیان داشتند مطابق شعار شرکت سرمایه گذاری گروه توسعه ملی و شرکت پتروشیمی شازند، انشالله در سال 1396 با توکل بر خداوند متعال، کار تیمی، انجام درست کار درست و مسئولیت پذیری می بایست شاهد موفقیت های بیشتری در شرکت پتروشیمی شازند باشیم.