آخرین اخبار
تاریخ: 1396/02/17
پیام جناب آقای مهندس ولدخانی، مدیریت محترم عامل به بیست و دومین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی تهران

پیام جناب آقای مهندس ولدخانی، مدیریت محترم عامل به بیست و دومین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی تهران

بسمه تعالی

امروز ایران اسلامی به خود می بالد که به عنوان یکی از کشورهای پیشرو در حوزه نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی در سطح جهان و منطقه مطرح بوده و به همت کارشناسان و فعالان این عرصه است که این صنعت یکصد و هشت ساله نقش اساسی و تعیین کننده ای درتعالی و شکوفایی اقتصاد کشورمان ایفا می کند.
امروز و درچهارمین دهه از عمر پر برکت انقلاب شکوهمند اسلامی، صنعت تخصصی نفت و شاخه های زیر مجموعه آن در جایگاهی قرار دارند که با تلاش زحمت کشان و متخصصان این صنعت ما شاهد راه اندازی طرحهای عظیم نفتی بدون حضور کارشناسان و لایسنسرهای خارجی هستیم.
خودکفایی ارمغانی است که خود باوری به ملت شریف و قدردان ایران و صنعت گران نفت هدیه داده است.
امروز مفتخریم در سال اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال شاهد تولید انبوه محصولات راهبردی مختلف از جمله بنزین در کشور هستیم، اقدامی که شاید تا چند سال گذشته به رویایی دست نیافتنی شباهت داشت.
امروز در بخش صنایع پایین دستی صنعت نفت بخصوص در صنعت پتروشیمی به همت فرزندان این مرز و بوم ما شاهد کسب دستاوردهای خوبی هستیم و متخصصان بومی با تولید محصولات و گریدهای تخصصی و انحصار شکنی، گوی سبقت را از رقبای خارجی خود ربوده و تولید کنندگان داخلی را از واردات پر هزینه رهایی می بخشند.
امروز بحمدالله صنعت نفت به یاری مسئولان و تلاش پرسنل خدوم خود و فراهم آمدن ساز و کارها و زیر ساخت های لازم در مسیر تحول و پیشرفت به هنگام قرارگرفته و سیاست های راهبردی اتخاذ شده در اسناد بالا دستی، توسعه این صنعت، استمرار در تولید، اشتغال پایدار و توسعه سرمایه انسانی را در تمامی سطوح آن تضمین می نماید.
در این مقال اینجانب ضمن خیر مقدم به کلیه تلاشگران، سازندگان و متخصصان شرکت کننده و بازدید کنندگان از این رویداد بزرگ صنعتی، توفیقات شما سروران گرامی را در مسیر اعتلای کشور عزیزمان ایران از خداوند متعال خواهانم.

                                                              ابراهیم ولدخانی
                                                           مدیرعامل و عضو هیئت مدیره